FLIP@ONCE MASAÜSTÜ ÖZEL SAYI YAZILIM LİSANS SÖZLEŞMESİ

Masaüstü Special Edition herhangi bir pdf dosyası sayfa saygısız dokümanların oluşturulması için kullanılabilecek bir Windows uygulamasıdır kez. Indirmeden ya da yukarıdaki yazılımı kullanarak, ya da yazılım kez sen yasal olarak bağlayıcı şekilde aşağıda belirtilen şart ve koşulları kabul @ Flip ilgili hizmetleri satın alarak.
Eğer bir şirket adına aşağıda tanımlandığı gibi yazılım edinme yapıyorsanız, size usulüne uygun şirketi temsil ve şirket adına sözleşmenin şartlarını ve koşullarını kabul etmeye yetkili olduğunu gösterir. Bir bağlayıcı sözleşme daha sonra bu anlaşmanın şartlarına uygun Ayaklı kez @ ile şirket arasında oluşur. Siz kişisel olarak taahhüt veya şirket ile anlaşmanın herhangi bir ihlali teşvik kabul edersiniz. şirketi temsil veya (toplu & quot; & quot;) Eğer hüküm ve bu anlaşmanın şartları kabul etmiyorsanız, yazılımı indirmek veya yüklemek yoktur


MÜLKİYET HAKLARI, KOŞULLARI VE HUKUK:
Pekala, başlık ve faiz kez çevirin @ aittir dahil ama ve yazılım telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları, bunlarla sınırlı olmamak (dahil ancak tüm html, flaş, grafik / resim ve metin dosyaları sınırlı olmamak üzere). Bu haklar Yunan telif hakkı yasaları, diğer geçerli telif hakkı yasaları ve uluslararası antlaşma hükümleri ile korunmaktadır.
Sen, koda, satmak, dağıtmak tersine mühendislik veya yazılım demonte olmayabilir. Herhangi bir değişiklik veya özelleştirilmiş sürümleri dahil olmak üzere yazılım, satılamaz ya da bir kez çevirin @ açık yazılı izni olmadan dağıtılamaz edilemez. Kapak @ kez herhangi bir nedenle herhangi bir birey veya şirket, bu yazılım ürünü kullanmak için izin reddetme hakkını saklı tutar ve önceden bildirilmeksizin bunu yapabilirsiniz.
Sen kaldırmak veya Yazılım veya Belgeler telif hakkı ve mülkiyet bildirimlerini veya etiketleri değiştiremez.
Sen kanunla yasaklanmış herhangi bir kullanım için Yazılımı veya Belgeleri kullanamazsınız.


LİSANS:
Yazılımın her kopyası kendi (ayrı) lisans ve Flip@once.  kayıtlı olması var olmalıdır; Önce uygun ek lisans satın almadan yazılımın kopyalarını yapmak için izin & nbsp değildir;. Bu lisans Masaüstü uygulamanın kendisi kez çevirin @ herhangi bayi ayrıcalıkları vermez.

Bu özel baskı lisansı elde ederek, sizinle veya ücretler olmadan üçüncü kişiler veya şirketler için kitap, elektronik yayınlar saygısız oluşturma hakkına sahip (Masaüstü Special Edition kez @ flip).
Yanlışlıkla kullanıcılar tarafından kaybolur satın alınan lisanslar sadece daha düşük bir maliyetle yeni ek lisanslar ile ikame edilir.
Sınama amacıyla indirebilir ve Masaüstü deneme sürümü kez çevirin @ kurabilirsiniz. Deneme sürümü yeniden dağıtılması yasaktır.

İADE POLİTİKASI:
@ Çevirin özellikle olarak anılır değil (dahil ancak tüm html, asp, aspx, grafik / resim ve metin dosyaları sınırlı olmamak kaydıyla) Yazılımın bir kez; deneme yazılımı & quot ;, para iadesi için iade edilemez. Bizim satın alınan yazılımın bir sorunla karşılaşırsanız gerektiğini, Kapak @ zamanlar her türlü teknik konularda yardımcı olmak için destek hizmetleri sunmaktadır. Bu destek hizmetleri yalnızca teknik bir sorun durumlarında değil kullanımı ile ilgili soru şeklinde mevcuttur. Yüklü indirilen veya size e-posta olmuştur herhangi bir yazılım üzerinde hiçbir iadesi vardır.

MONTAJ:
Bir güncelleştirme yüklerken yükseltirken, ya da zaman verilerinizi ve kurulum sırasında diğer dosyalarınızı korumak için her türlü girişimi yapmak gerekir. Kapak @ kez veri veya yazılım kurulumu, yükseltme veya güncelleme kaynaklanan herhangi bir başka kayıp kaybı için sorumluluk kabul etmez.


GARANTİ
REDDİ Yazılım ve belgeler "olduğu gibi" herhangi bir tür garanti olmaksızın sağlanır. Yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, @ Kapak başka REDDEDER kez ifade edilen ya da sınırlama olmaksızın herhangi satılabilirlik garantileri, fitness belirli bir amaca ve non-ihlali de dahil olmak üzere, zımni olsun bütün garantileri.
yazılım ve belgelerin kullanımı veya performans ortaya çıkan tüm risk size kullanıcıya aittir. Hiçbir durumda çevirin zorundadır @ zamanlar da dahil olmak üzere hiçbir zarardan sorumlu olacak, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, herhangi bir doğrudan, dolaylı, sonuçsal veya diğer zararlar. Kapak @ kez gereksinimleri hatasız olacağını dokümantasyon ve yazılım operasyonu yazılım fonksiyonları ile veya bir araya geldi veya hataların düzeltileceğini olacağını olacağını garanti etmez. Kapak @ kez her zaman uygun gördüğü herhangi bir kusurları düzeltmek için hak ve takdir saklı tutar ve gerekli gördüğü takdirde mevcut ileri bültenleri ve / veya yükseltmeleri yapmak.


BU SÖZLEŞME
PREVALANSI Bu Anlaşma, işbu belgenin kez konu ile ilgili @ siz ve flip arasında tam anlaşma oluşturur ve sizin aranızda herhangi bir ve tüm önceki veya eşzamanlı sözlü ya da yazılı anlaşmalar, temsillerini, müzakereleri, iletişim ve diğer ilişkilerinde yerini ve flip @ zamanlar. Bu Anlaşmanın herhangi bir kısmının geçersiz geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, bu Anlaşmanın diğer hükümleri etkilemez.                   

Bu politikalar, terimler ve koşullar haber verilmeksizin değiştirilebilir tabi olabilir.

Copyright © 2012 Flip@once All rights reserved
WCAG 2.0 (Level AA)